Geliştiriciler VALORANT’ın iletişimi kısıtlayan ceza sistemi hakkında değişikliğe gitmek konusunda olumlu görüş bildirdiler.

Neredeyse her online tabanlı oyunda olduğu gibi VALORANT’ın da başı kural tanımaz oyuncular ile dertte. Başkalarının oyun zevkini baltalayan bu oyuncular hakkında yeterli şikayet olması halinde bu oyuncuların hesabı incelenerek gerekli cezalar verilmekte. Bu cezaların en yaygını ise oyun içi iletişimi kısıtlamak oluyor. Ancak bu cezadan nasibini bazen suçsuz takım üyeleri de alıyorlar. VALORANT gibi takım oyunu ve iletişimin kilit rol oynadığı bir oyunda iletişim kısıtlama cezası tüm takımın dengesini bozabiliyor.

Valorant ceza sistemi

Bugün sahip olduğumuz bu çözüm nihai çözüm olarak planladığımız şey değil ve bunu daha iyi hale getirmek için çalışıyoruz. Susturulmuş bir oyuncuya sahip olmanın takım arkadaşları üzerindeki etkisini hafife aldığımızı itiraf etmem gerekiyor. Bu konunun üzerine daha fazla düşüneceğiz.

Şeklinde konuşan geliştiriciler ilerleyen zamanlarda ceza sisteminde değişikliğe gidileceğinin de sinyallerini bu şekilde vermiş oldular.
Göz Gezdirin:  Valorant Crosshair değerlerinizi diğer oyunlara göre oluşturma

Bu konuya tepkiniz nedir?

Komik
0
Güzel
0
Bayıldım
0
Düşündürücü
0
cheshy
Sesli Söyle İçerik Yöneticisi

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir