Kituruken Dark Passage Esports ile yollarını ayırma kararı aldı! Dark Passage Esports’un fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden yapılan paylaşımda Kituruken’in takımdan ayrıldığı açıklandı. 1.5 yıl boyunca hem akademi liginde hem de şampiyonluk liginde Dark Passage Esports için kıyasıya mücadeleler veren Kituruken artık kadroda bulunmayacak. İşte ayrıntılar!

Kituruken, Dark Passage Esports ile yollarını ayırma kararı aldı!

Kituruken, Dark Passage Esports ile yollarını ayırdı!

Kituruken’in ayrılık haberi taraftarlar arasında büyük hüzüne sebep oldu. 1,5 senedir Dark Passage bünyesin de mücadele eden oyuncu artık bu takımda yer almayacak. Kituruken’in gidişi bu sözlerle açıklandı:

1.5 yıl boyunca hem akademide hem şampiyonluk liginde nerede ihtiyacımız olursa orada yanımızdaydı. Takımımızın minik ormancısı Kituruken için veda vakti.

Teşekkür ederiz küçük adam! 💙

Kituruken
 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dark Passage eSports Club 2003 (@darkpassagegaming)’in paylaştığı bir gönderi

Kituruken 2019 yılına Doğuş Uni Aurora Akademi takımında başladı. Kış mevsimini Team Aurora’da geçiren oyuncu, kötü giden Akademi takımında iyi gözüken oyunculardan biri olmayı başardı. Gösterdiği performans ile yaz mevsimi için Dark Passage ile anlaştı. Dark Passage Akademi Takımında başarılı işlere imza atmaya başlayan Kituruken, dönem dönem VFŞL’de de forma giydi.

Göz Gezdirin:  Riot Games kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

Bu konuya tepkiniz nedir?

Komik
0
Güzel
0
Bayıldım
0
Düşündürücü
0
cheshy
Sesli Söyle İçerik Yöneticisi

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir