Riot Games hali hazırda bünyesinde pek çok oyun bulunduran başarılı oyun firmalarından bir tanesidir. Senelerdir e-sporun neredeyse temelini meydana getiren League of Legends‘tan yeni ve başarılı VALORANT‘a kadar birbirinden başarılı bir çok oyunu bünyesinde bulunduruyor. Sürekli oyunlarını güncel tutarak ve pek çok yenilikler getirerek de oyuncuları kendisine bağlamayı başarıyor.

Özellikle VALORANT’ın çıkışından itibaren tekrardan kusursuz bir ivme yakalayan şirket doğru hamlelerle büyümeye devam ediyor. Hali hazırda turnuvalarına devam edilen League of Legends, Teamfight Tacticts ve Legends of Runeterra ile de en aktif oyun firmalarından olmayı devam ettiriyor.

Belki yıllardır, belki de son birkaç ayda Riot Games oyunlarını oynayan biri iseniz bir şekilde oyuna girerken kullanmış olduğunuz kullanıcı adınızı beğenmiyor olabilirsiniz bu makalede sizlere kullanıcı adı değiştirme işlemlerini anlatacağız.

Kullanıcı adı değiştirme işlemleri!

Riot Games kullanıcı adınızdan beğenmemiş yada memnun olmayabilirsiniz. Bunun nedeni belki de hesabınızı eskiden açmış olmanız yada aklınıza çok daha iyi bir isim gelmiş olabilir. Şimdi sizlere birkaç basit adımı uygulayarak Riot Games kullanıcı adı değiştirme işlemleri nasıl yapılır bunu öğreteceğiz.

  • Kullanmış olduğunuz kullanıcı adınızı değiştirmek için önce buraya tıklayarak hesabınıza giriş yapın.
  • Önünüze gelen ekranda aşağıda bulunan “KULLANICI ADINI YİNE DE DEĞİŞTİR (ZORUNLU DEĞİL)” kısmına tıklayın.
  • Oyuna girerken kullanacağınız kullanıcı adını girin ve aşağıda belirtilen ok tuşuna basın.

Artık yeni kullanıcı adınız ile oyuna giriş yapabilirsiniz.

Göz Gezdirin:  14 yaşında ki Anders Vejrgang FIFA 21'de yenilgi yüzü görmedi!

Bu konuya tepkiniz nedir?

Komik
0
Güzel
0
Bayıldım
0
Düşündürücü
0
cheshy
Sesli Söyle İçerik Yöneticisi

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir