Eğer FPS türündeki oyunları seviyorsanız Riot Games‘in yeni oyunu VALORANT denemenize değer bir oyun. CS:GO ve Overwatch‘ın bir karışımı gibi görülen bu yeni oyun şimdiden 2020‘nin en çok konuşulan rekabetçi oyunları arasındaki yerini almayı başardı. Sizlere VALORANT crosshair değerlerinizi diğer oyunlara göre nasıl ayarlayacağınızı anlatacağız.

Her yeni oyuna olduğu gibi VALORANT’a da alışmak zaman alacaktır. Sonuçta içerisinde dokuz karakterpek çok farklı silah ve pek çok farklı harita barındıran bir oyun. Bunun yanında bir de elbette ki nişan almak üstünde ustalaşmanız gerekmektedir. Eğer bir FPS oyuncuysanız bile VALORANT’taki nişan alma mekaniklerine hakim olmanız zaman alacaktır. Bunu kolaylaştırmak için de hassasiyetinizi iyi ayarlamalısınız.

Eğer diğer bir oyundan Riot Games’in FPS oyununa geçtiyseniz ve eskisi kadar iyi oynayamadığınızı düşünüyorsanız belki de hassasiyetinizi iyi ayarlamanız gerektiğindendir. Paylaşacağımız değerlerle birlikte önceki oynadığınız oyunlardaki fare hassasiyetinizi bire bir VALORANT’a taşıyabilecekseniz!

FPS oyuncularının bileceği üzere, kendiniz için kusursuz hassasiyeti bulmak yıllar bile alabilir. Fakat bulduğunuzda performansınızın zirvesine ulaşırsınız ve bunu kaybetmek istemezsiniz. Eğer bu kusursuz hassasiyetinizi bulduysanız ve yeni bir oyuncu iseniz önceki oyunlarınızdan buraya hassasiyetinizi çevirmenizi sağlayacak değerler şu biçimde olacaktır:

VALORANT Crosshair Oluşturma İşlemleri

  • CS:GO hassasiyetinizi 3.3735‘e bölün
  • Overwatch hassasiyetinizi 10.6‘ya bölün
  • Apex Legends hassasiyetinizi 3.18181818‘e bölün
  • Rainbow Six hassasiyetinizi 1.2‘ye bölün

Buradan alacağınız değerleri VALORANT’a uyguladığınızda, daha öncesinden oynadığınız oyundaki hassasiyetinizin aynısını yakalayacaksınız!

Göz Gezdirin:  Geliştiriciler VALORANT’ın ceza sisteminin değişikliğe ihtiyacı olduğu gerçeğini kabul etti

Bu konuya tepkiniz nedir?

Komik
0
Güzel
0
Bayıldım
0
Düşündürücü
0
cheshy
Sesli Söyle İçerik Yöneticisi

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir