Veri madencileri VALORANT dosyaları arasında yeni iki oyun modu keşfederek oyuna eklenmesi olası modlar hakkındaki verileri paylaştılar.

Bu zamana kadar VALORANT hakkında yapmış olduğu isabetli sızıntılar ile tanınan veri madencisi ValorLeaks 1.08 yamasını takip eden oyun dosyaları arasında biri ufak çaplı bir battle royale moduna benzeyen iki yeni modun verilerine rastladı. Oyuncuların taleplerine daima kulak veren geliştirici ekip oyunun tam sürümü ile piyasaya çıkmasının ardından Spike’a Hücum ve Ölüm Maçı modlarını oyuna eklemişlerdi. Görünüşe bakılırsa birçok ve fazlası oyun modu bizleri bekliyor olabilir.

Valorant Leaks Twitter

Alt6” olarak adlandırılmış olan ve battle royale elementleri taşıyan ilk oyun modu tıpkı Spike’a Hücum modunda olduğu gibi çeşitli küreler içerecek. Silah küreleri, sağlık küreleri gibi oyun modu içerisinde bulunacak olan bu küreler battle royale türünde olduğu gibi oyunculara bir çeşit yağma yapma olanağı verecek. Ancak battle royale türü oyunların klasiği olarak görülebilecek daralan bir alan şimdilik bu modun dosyaları arasında yer almıyor. İkinci oyun modu olan ”SiteRush” ise mümkün olduğunca hızlı bir şekilde Spike kurulması üzerine şekillenen bir oyun modu olacak. Spike’ın kurulmasının ardından ise savunucular bu bölgeyi geri almaya çalışacaklar. Bu oyun modu Haven haritasının C bölgesinde test aşamasında gibi görünüyor.

Bu konuya tepkiniz nedir?

Çok iyi
0
Güzel
0
Bayıldım
1
Emin Değilim
0
HAHAHAH
0
cheshy
Sesli Söyle İçerik Yöneticisi

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir